O nás

Naším cílem je dělat svět a přírodu kolem nás krásnější a příjemnější pro život. Dbáme na to, aby naše služby vedly k co největší spokojenosti našich zákazníků.  Nabízíme pro své zákazníky řadu pracovních činností v údržbě zeleně, mezi což patří sečení travnatých pozemků od malých ploch až po velké mnohatisícové plochy, údržba keřů a živých plotů plotostřihem, kácení stromů, prořez ovocných stromů, rekultivace zanedbaných pozemků a také výsadby nových dřevin.

Během vegetační sezóny je častým problémem rychle rostoucí tráva, během deštivého období je rychlost růstu ještě větší. Víme, že z časových důvodů nebo kvůli nedostatečnému vybavení je obtížné posekat trávu svépomocí. Proto našim zákazníkům nabízíme sečení pozemků. Sečení travnatých ploch provádíme profesionálními stroji – Husqvarna PT26D (mulčování), tradiční česká značka zahradních traktorů Seco Starjet P6 (se sběrem), křovinořezy Husqvarna RXT 555, Vari Hurricane či Stihl RMA 443 na menší travnaté plochy. Cena posečení se odvíjí od velikosti pozemku a výšce sečené trávy, případně odvoz travního odpadu.

Dalším problémem, se kterým se naši zákazníci potýkají jsou dřeviny na zahradách nebo veřejných plochách. Zde nabízíme stříhání nebo prořez keřů, živých plotů, prořez stromů a řezy ovocných stromů.

V zimním období je naší největší náplní práce kácení a likvidace dřevin. Kácení stromů nabízíme našim zákazníkům směrové, případně postupné z plošiny. Je na přání zákazníka, pokud si chce dřevo ponechat, nicméně můžeme dřevo i s veškerým odpadem odvézt. Větve většinou štěpkujeme na místě a štěpku odvážíme nebo po domluvě se zákazníkem rozmístíme kolem stromů.